حریم خصوصی

.

حفظ حریم خصوصی شما در مجموعه آموزشی لوتوس کیدز

مجموعه آموزشی لوتوس کیدز خود را موظف می‌داند جهت حفظ حریم خصوصی شما کاربران محترم با در نظر گرفتن تعهدات و اخلاق حرفه‌ای، در چهارچوب قانون، هرآنچه برای امنیت اطلاعات شما کاربران محترم لازم است فراهم سازد.

همچنین با رعایت قوانین و مقررات در حوزه‌ی آموزش کودکان و نوجوانان و اخذ مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه، بستری کاملا امن را برای مشتریان و کاربران خود با اتکا به سیاست حفظ حریم خصوصی و همچنین رعایت قوانین و حقوق کاربران فراهم کرده است.

ما می کوشیم تا روز به روز در ارتقای این امر مهم سرافرازتر از پیش قدم برداریم.

.

اطلاعاتی که مجموعه آموزشی لوتوس کیدز از شما جمع آوری می‌کند

با تکیه بر اعتماد شما مشتریان عزیز به مجموعه‌ی ما، در هنگام ثبت یک حساب کاربری در سایت و تکمیل اطلاعات حساب کاربری‌تان، اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و جزئیات تماس را برای اطلاع رسانی پیشنهادهای ویژه، سهولت در ارسال بسته‌های پستی، پیگیری سفارش و ارتباط نزدیک با شما، ذخیره و جمع آوری می‌کنیم.

.

اطلاعات بازدید شما از سایت لوتوس کیدز

برای بازاریابی بهتر و درک بهتر نیاز شما مشتریان محترم، مجموعه آموزشی لوتوس کیدز ممکن است اطلاعات آدرس آی پی، نوع سیستم عامل و مرورگر شما را ثبت کند. این کار صرفا برای جمع آوری داده‌های آماری و تحلیلی درباره‌ی الگوها و عملکرد جستجوی بهینه در اینترنت است و نمی‌تواند هویت شما را برای کسی آشکار سازد.

کوکی‌های سایت ما سرعت بازدیدهای شما از سایت در دفعات بعدی را افزایش می­‌دهد. همچنین به ما اجازه‌ی شخصی سازی محتوای سایت برای راحتی شما را می­‌دهد. اگر شما تنظیمات جلوگیری از کوکی‌ها را در مرورگرتان فعال کرده باشید، ممکن است نتوانید از برخی امکانات سایت ما استفاده نمایید.

.

این اطلاعات تا چه مدت در دسترس هستند؟

نظرات، درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات ارسال شده‌ی شما در سایت لوتوس کیدز برای مدت نامحدود نگهداری می‌­شوند. به جهت رعایت استانداردهای وب و همچنین حرکت در راستای قانون و مقررات جمهوری اسلامی ایران، مجموعه آموزشی لوتوس کیدز، نظرات شما را ابتدا بررسی، سپس تصدیق و تایید می­کند.

همه‌ی کاربران محترم می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان مشاهده، ویرایش و حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

.

تضمین امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی کاربران

برای حفظ حقوق مشتریان و همچنین رعایت دستورالعمل‌های لازم، ابزارهای امنیتی ویژه‌ای در سایت مجموعه آموزشی لوتوس کیدز استفاده شده است. این ابزار دسترسی اشخاص غیرمجاز و عملکردهای غیرقانونی را شناسایی کرده و بستر امنی را به جهت امنیت خاطر برای کاربرانش فراهم آورده است.

.

اطلاع رسانی

لازم به ذکر است که کوچکترین تغییر در کلیات یا جزئیات سیاست‌های حفظ حریم خصوصی شما، به سرعت از طریق ایمیل کاربری‌تان به شما کاربران محترم، اطلاع رسانی می‌گردد.

فهرست