قوانین و مقررات

مشتری گرامی؛

مدیریت و کارکنان مجموعه آموزشی لوتوس کیدز تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارایه‌ی خدماتی با کیفیت، رعایت حقوق مشتری و رعایت قوانین و مقررات مربوطه، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند و احساس خوبی از یک خرید اینترنتی را در شما بوجود بیاورند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات لازم، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما عزیزان می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید تا ما را در خدمت رسانی بهتر یاری فرمایید.

.

قوانین و مقررات سایت مجموعه آموزشی لوتوس کیدز

 • تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت مجموعه آموزشی لوتوس کیدز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و طرفین نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند.
 •  تمامی کالاها و محصولات مجموعه آموزشی لوتوس، برحسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه مجموعه آموزشی لوتوس کیدز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

.

تضمین محصولات لوتوس کیدز

 • قیمت مصرف کننده همان قیمت تصویب شده از سوی قیمت گذار در مجموعه آموزشی لوتوس کیدز می­‌باشد. این قیمت در طی دوره­‌های مختلف ممکن است کاهش یا افزایش داشته باشد. همچنین به جهت رفاه حال مشتریان عزیز در مناسبت­های مختلف و همچنین معرفی محصولات ما به دیگران، کدهای تخفیف معینی به صورت محدود در نظر گرفته خواهد شد.
 • محصولات و بسته‌های آموزشی ارسال شده از سوی مجموعه آموزشی لوتوس، شامل هولوگرام اختصاصی مجموعه  بر روی بسته بندی می باشند که هویت ما را اشکار خواهد ساخت.
 • میزان موجودی محصولات برای همه ی کاربران حقیقی سایت قابل مشاهده می‌­باشد و در صورت سفارش و پرداخت محصول از جانب شما و عدم موجودی کافی محصولات در انبار، در اسرع وقت کارشناسان فروش ما با شما تماس خواهند گرفت و تاریخ تقریبی ارسال بسته را با موافقت شما به اطلاع خواهند رساند.
 • مجموعه آموزشی لوتوس کیدز خود را موظف می داند تا در تاریخ معین شده در هنگام پرداخت فاکتور، محصول مورد نظر شما را ارسال کند. اتفاقات غیر مترقبه از سوی سازمان پست و همچنین مشکلات احتمالی در ارسال، مسئولیت را از مجموعه سلب می‌نماید و با هماهنگی‌های بعدی تاریخ مورد نظر برای تحویل بسته‌ی ارسالی به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

.

شرایط ارجاع محصول

 • در صورت مغایرت احتمالی در بسته‌ي ارسال شده از سوی مجموعه، تمامی خسارات و مسئولیت‌های بعدی بر عهده مجموعه آموزشی لوتوس کیدز می باشد. مطمئنا از بزرگ‌ترین اهداف مجموعه ما می‌توان به جلب رضایت مشتری و کیفیت مطلوب آثار آموزشی اشاره کرد.
 • در صورت باز کردن بسته و مخدوش شدن هولوگرام، محصولات قابل ارجاع نبوده و هیچ گونه وجهی به شما مسترد نخواهد شد.
 • در صورت انصراف شما بعد از ۲ روز از تحویل بسته آموزشی، عدم استفاده مشتری از محصول و مخدوش نشدن هولوگرام روی بسته ارسال شده، وجه پرداختی شما به صورت کامل عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است هزینه‌های ارسال پستی بر عهده ی مشتری خواهد بود.

.

قوانین ثبت سفارش

 • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند. درحال حاضر امکان خرید سازمانی و صدور و دریافت فاکتور رسمی برای خرید های سازمانی در سایت مجموعه آموزشی لوتوس کیدز مقدور نیست. در صورت خریدهای سازمانی با ثبت سفارش حداقل ۲۰۰ عدد از هر محصول تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم با شما صورت بگیرد.
 • همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
فهرست